PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

BIOVETA – oficjalny czeski wystawca na Wystawie Światowej EXPO 2015

Strona główna NOWOŚCI WYDARZENIA I WYSTAWY BIOVETA – oficjalny czeski wystawca na Wystawie Światowej EXPO 2015

1.7.2015

BIOVETA – oficjalny czeski wystawca na Wystawie Światowej EXPO 2015 Spółka Bioveta, s.a. zaprezentuje się wspólnie z sześcioma przodującymi czeskimi spółkami i organizacjami w ramach specjalnej ekspozycji narodowej, nazwanej Laboratorium Życia na Wystawie Światowej EXPO 2015. Wystawa odbywać się będzie w Mediolanie od 1 maja 2015 do 31 października 2015. Swój udział zapowiedziało blisko 130 państw.

Wszyscy partnerzy czeskiej ekspozycji narodowej (Bioveta, s.a., Instytut Chemii i Biochemii Organicznej Akademii Nauk RCZ, Nafigate, Bioveta, Instytut Botaniki Eksperymentalnej, Block, CzechGlobe, ZOO Praha), których działalność jest związana z tematem przewodnim wystawy EXPO 2015 „Żywienie planety, energia dla życia“, swoim uczestnictwem w sposób znaczący przyczynią się do reprezentacji Republiki Czeskiej na Wystawie Światowej.

Czeski pawilon narodowy, na którego wyglądzie podpisali się artyści i designerzy jako Federico Díaz, Jakub Nepraš, Lukáš Rittstein, Maxim Velšovský, zaprezentuje wyniki nauki, które są unikalne również w skali międzynarodowej.

Republika Czeska zamierza wnieść swój wkład do przewodniego tematu wystawy EXPO 2015 jako kraj, który ma bogatą tradycję w dziedzinie produkcji rolniczej i spożywczej i jednocześnie jako kraj, który jest w specyficznych branżach światową jedynką. Zaprezentowane będą doświadczenia i innowacje w opiece nad źródłami wodnymi i korzystania z nich, wyniki badań instytutów nauki w sferze biochemii i nanotechnologii, zaaplikowanych w opiece o środowisko, o zdrowie ludzi i zwierząt oraz przy produkcji nieszkodliwej dla zdrowia żywności.

EXPO 2015 jest dla spółki Bioveta, s.a. wielką okazją do komunikacji marketingowej jak w Czechach, tak na poziomie światowym. Spółce zostanie zaoferowana ekskluzywna prezentacja marketingowa za pośrednictwem partnerów medialnych, Telewizji Czeskiej, Radia Czeskiego oraz krajowej prasy codziennej.Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B