PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

BIOVETA SA już tradycyjnie na wystawie międzynarodowej VIV ASIA w Bangkoku

Strona główna NOWOŚCI WYDARZENIA I WYSTAWY BIOVETA SA już tradycyjnie na wystawie międzynarodowej VIV ASIA w Bangkoku

1.5.2015

BIOVETA SA już tradycyjnie na wystawie międzynarodowej VIV ASIA w Bangkoku Rozległy kompleks ośrodka kongresowego i targowego BITEC w Bangkoku już tradycyjnie gościł wystawę międzynarodową VIV Asia, której tematem przewodnim są nowe trendy i innowacje w hodowli zwierząt gospodarczych i produkcja żywienia.

Dla naszej spółki uczestnictwo w tym prestiżowym zdarzeniu jest świetną okazją do spotkań z partnerami handlowymi, których mamy na kontynencie azjatyckim kilkadziesiąt.  Rozwój hodowli nie tylko zwierząt gospodarczych ale również towarzyskich w tym regionie w ostatnich latach wyraźnie wzrósł i Azję można uważać za rynek dla naszych produktów bardzo znaczący. Ekspozycję wystawy, tradycyjnie przygotowywaną we współpracy ze spółką VetSuperior, odwiedził szereg naszych dystrybutorów i klientów końcowych nie tylko z Tajlandii, ale również z Indii, Singapuru, Wietnamu, Mjanmy, krajów Wschodu Środkowego i Afryki. Dzięki nowo uzyskanym kontaktom nasza spółka będzie mogła poszerzyć szereg krajów, do których pomyślnie wywozimy. Właśnie Republika Związku Mjanmy (dawniej Burma) stała się następnym krajem, z którym zawarliśmy kontrakty na eksport naszych produktów.
Jest dla nas bardzo pocieszającą informacją, którą otrzymaliśmy od naszych partnerów właśnie na j wystawie, że szczepionkami Biocan szczepiono psów króla tajlandzkiego, który jest zapalonym kynologiem i długookresowo wspiera i sponsoruje też schroniska dla porzuconych psów w różnych regionach Tajlandii.  Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B