PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Prezentacja szczepionek dla kotów Biofel w ramach kongresów weterynaryjnych

Strona główna NOWOŚCI WYDARZENIA I WYSTAWY Prezentacja szczepionek dla kotów Biofel w ramach kongresów weterynaryjnych

13.5.2015

Prezentacja szczepionek dla kotów Biofel w ramach kongresów weterynaryjnych Nowo zarejestrowane szczepionki dla kotów z rodziny Biofel z powodzeniem zaprezentowano w podczas dwóch ważnych kongresów.

Warszawa

Konferencja Weterynaryjna "Rozród małych zwierząt" zorganizowana przez Katedrę Rozrodu Zwierząt z Kliniką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie i Vet4Vet-EDUKACJA BEZ GRANIC odbyła się w dniach 7-8.03.2015 r. w Warszawie w hotelu Sound Garden. Bioveta Polska brała udział w tym wydarzeniu jako jeden ze sponsorów. W konferencji uczestniczyło około 200 lekarzy weterynarii z całej Polski. Liczną grupę stanowili lekarze kształcący się na podyplomowych studiach specjalizacyjnych z zakresu chorób psów i kotów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. W czasie konferencji mieliśmy po raz pierwszy okazję do zaprezentowania naszych nowych szczepionek dla kotów Biofel PCH i Biofel PCHR tak szerokiemu gronu lekarzy. Uwaga zainteresowanych skupiła się na możliwościach zastosowania tych preparatów w praktyce. Szczepionki te jako jedyne na rynku Polskim są w pełni inaktywowane i dzięki temu są bardziej bezpieczne w przypadku konieczności użycia ich np. w okresie ciąży.  Dzięki udziałowi w tej konferencji mieliśmy również okazję do zaprezentowania i przypomnienia naszych pozostałych szczepionek. Wielu lekarzy chętnie dzieliło się doświadczeniem i opiniami na temat szczepień psów szczepionkami serii Biocan, czy królików szczepionką Pestorin, Pestorin Mormyx, czy Myxoren. Wiele pytań dotyczyło też problematyki i zasadności szczepień psów przeciwko boreliozie.

Wisła

W dniach 13-15.03.2015 w Hotelu STOK w Wiśle odbyły się XVI Śląskie Warsztaty Diagnostyczne pt. „Kocie klimaty” zorganizowane przez stowarzyszenie Śląska Poliklinika Weterynaryjna. Stowarzyszenie to powstało w roku 1999 z inicjatywy lekarzy weterynarii entuzjastów zawodu dla których ważne jest pogłębianie własnej wiedzy oraz doskonalenie umiejętności zawodowych. Konferencja w całości poświęcona była diagnostyce i terapii chorób kotów. W spotkaniu wzięło udział około 350 lekarzy weterynarii z całej Polski. Bioveta Polska była jednym ze sponsorów tego wydarzenia. W czasie konferencji po raz kolejny mieliśmy okazję do zaprezentowania naszych produktów. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się nowe szczepionki dla kotów Biofel PCH i Biofel PCHR. Mimo stosunkowo krótkiej obecności tych szczepionek na rynku polskim część lekarzy zastosowała je już u swoich pacjentów. Konferencja była znakomitą okazją do podzielenia się z nami pierwszymi opiniami. Dużą atrakcją naszego stoiska była degustacja doskonałych morawskich win serwowanych przez nasze hostessy.Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B