PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

PROFILAKTYKA W STADZIE BYDŁA - SZKOLENIA DLA NASZYCH KLIENTÓW

Strona główna NOWOŚCI WYDARZENIA I WYSTAWY PROFILAKTYKA W STADZIE BYDŁA - SZKOLENIA DLA NASZYCH KLIENTÓW

31.3.2017

PROFILAKTYKA W STADZIE BYDŁA - SZKOLENIA DLA NASZYCH KLIENTÓW Bioveta dba nie tylko o innowacyjność i doskonałą jakość swoich produktów. Nasz zespół reprezentantów naukowych zawsze chętnie służy Państwu pomocą zarówno w zakresie informacji nt. dostępnych szczepionek, jak również wspierając Lekarza w propagowaniu profilaktyki wśród hodowców zwierząt.

W pierwszym kwartale 2017 roku byliśmy współorganizatorem szkoleń tematycznych dla hodowców bydła z powiatu żnińskiego – wraz z Gabinetem Weterynaryjnym lek. wet. Witolda Mrówczyńskiego oraz białostockiego – wraz z Gabinetem Weterynaryjnym lek. wet. Leszka Zimnocha.  Celem obu spotkań było zwrócenie uwagi właścicieli stad na możliwość zwiększenia dochodowości hodowli poprzez zapobieganie najczęściej występującym chorobom bydła. Największym zainteresowaniem cieszyły się szczepionki linii BIOBOS stosowane w celu ograniczenia objawów chorób oddechowych oraz KOLIBIN RC NEO - wspomagające najmłodsze cielęta w przypadkach zwiększonej ekspozycji na czynniki bakteryjne i wirusowe będące częstą przyczyną biegunek.
Cieszymy się, że dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz dostarczając produkty najwyższej jakości i o potwierdzonej skuteczności pomagamy Państwu uzyskiwać jak najlepsze efekty w codziennej pracy.

 Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B