PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

Puławy – Konferencja Bujatryczna

Strona główna NOWOŚCI WYDARZENIA I WYSTAWY Puławy – Konferencja Bujatryczna

19.5.2015

Puławy – Konferencja Bujatryczna W dniach 17-18 kwietnia 2015 roku w Państwowym Instytucie Weterynaryjnym – Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach odbyła się XI Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. „Aktualne problemy z zakresu wybranych chorób bakteryjnych i wirusowych bydła”.

Bioveta Polska po raz kolejny brała udział w tym wydarzeniu jako jeden ze sponsorów. W konferencji uczestniczyło ponad 500 osób, byli to głównie lekarze weterynarii oraz hodowcy bydła. Dużym zainteresowaniem uczestników cieszyło się stoisko Bioveta Polska, na którym aktywnie promowaliśmy nasze produkty. Wielu lekarzy było zainteresowanych praktycznym użyciem szczepionek BioBos Respi 3 i BioBos Respi 4 jak również BioBos IBR marker inact. Z wielką przyjemnością słuchaliśmy też opinii lekarzy, którzy z powodzeniem używają naszych produktów. Mimo, że konferencja poświęcona była problematyce chorób bydła, nie brakowało też pytań o nasze produkty dla trzody chlewnej.

 

Wszystkim uczestnikom, którzy odwiedzili nasze stoisko dziękujemy za przekazanie nam swoich doświadczeń z użytkowania produktów Bioveta Polska oraz zapraszamy na kolejne spotkania, w których Bioveta będzie brała udział.

W najbliższym czasie z wielką przyjemnością będziemy Państwa gościć na stoisku Bioveta Polska podczas XX Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "Krytyczne obszary w produkcji świń", która odbędzie się w dniach 2-3 czerwca 2015 roku w Państwowym Instytucie Weterynaryjnym – Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach.Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B