PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

VETMEDICA - VETFORUM ŁÓDŹ 2018

Strona główna NOWOŚCI WYDARZENIA I WYSTAWY VETMEDICA - VETFORUM ŁÓDŹ 2018

27.3.2018

VETMEDICA - VETFORUM ŁÓDŹ 2018 Szanowni Klienci, mamy zaszczyt zaprosić Was do wzięcia udziału w tegorocznej edycji targów i kongresu VetMedica-VetForum. Wydarzenie po raz kolejny odbedzie się w dniach 7-8 kwietnia w Łodzi przy organizacji spółki Interserwis Sp. z o.o. Firma Bioveta świętuje w tym roku 100 lat istnienia na rynku i z tej okazji przejęła rolę głównego partnera tegorocznej edycji tego największego wydarzenia weterynaryjnego w Polsce.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykłady w poszczególnych sesjach Kongresu Praktyki Weterynaryjnej VetForum, gdzie obok prelekcji wybitnych wykładowców będziecie mieli również okazję wysłuchać interesujących wystąpień zaproszonych przez nas ekspertów i naukowców z Czech oraz z Danii.
Dodatkowo będzie nam bardzo miło gościć Państwa przy naszym stoisku, gdzie poczestujemy wszystkich odwiedzających smaczną polską szynką. Zgodnie z tradycją zaproponujemy również naszym gościom „szczepienie“ winem morawskim czy znakomitym czeskim Pilsnerem.
Oczywiście na miejscu cały czas będzie do Waszej dyspozycji wielu z Was znana już drużyna nie tylko naszych Regionalnych Przedstawicieli Naukowych, ale także kierownictwa Biovety służąca jak zawsze pomocą i informacją w dyskusjach na temat praktycznego zastosowania produktów Bioveta w codzienej praktyce weterynaryjnej.


Serdecznie Zapraszamy !


100 lat Biovety

Strona Targów VetMedica

Program Kongresu VetForum

 Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B