PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

NOWOŚCI

Strona główna NOWOŚCI NOWOŚCI

BIOVETA POLSKA PARTNEREM KAMPANII SPOŁECZNEJ WŁĄCZ SUMIENIE

KRAKÓW GOŚCIŁ NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW CHORÓB TRZODY CHLEWNEJ

KRAKÓW GOŚCIŁ NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW CHORÓB TRZODY CHLEWNEJ

1.7.2021

W dniach 29.-30.06.2021r. po długiej przerwie w kalendarzu wydarzeń spowodowanej pandemią mieliśmy przyjemność uczestniczyć w bardzo dobrze zorganizowanej Drugiej Międzynarodowej Konferencji Lekarzy Weterynarii – Specjalistów Chorób Świń - Specjaliści Specjalistom.

SZKOLENIE PRODUKTOWE PRZEDSTAWICIELI POLSKIEGO DYSTRYBUTORA

SZKOLENIE PRODUKTOWE PRZEDSTAWICIELI POLSKIEGO DYSTRYBUTORA

29.6.2021

W drugiej połowie czerwca b.r. odbyło się w górskim Hotelu Wisła Premiere szkolenie produktowe dla przedstawicieli terenowych polskiego dystrybutora – Grupa Centrowet. Rynek polski jest mocno rozwojowy i należy do rynków kluczowych Biovety.

NOWA LINIA DO PRODUKCJI ORAZ NAPEŁNIANIA PREPARATÓW HORMONALNYCH

NOWA LINIA DO PRODUKCJI ORAZ NAPEŁNIANIA PREPARATÓW HORMONALNYCH

28.6.2021

Bioveta uruchomiła produkcję nowej linii technologicznej do napełniania preparatów hormonalnych. Produkcja odbywa się obecnie w systemie kotłów formulacyjnych i technologii izolatorów, tzw. technologii zamkniętej. Używając rurociągów produktowych, preparat pompowany jest następnie do linii rozlewniczych i rozlewany jest do butelek lub ampułek. Kolejnym postępem jest umieszczenie urządzenia do liofilizacji w połączeniu z linią napełniającą. Inwestycja za około 5 milionów EUR zmniejsza również ryzyko ewentualnych przerw w dostawach na rynek, gwarantując znaczny wzrost wolumenu produkcji przy zachowaniu najwyższej możliwej jakości produktu.

NOWY NUMER MAGAZYNU

NOWY NUMER MAGAZYNU

5.5.2021

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pierwszym w tym roku numerem magazynu Bioveta NEWS, w którym Państwo znajdą p.i. wypowiedzi lek. wet. Olgi Drewnowskiej, lek. wet. Katarzyny Świtała oraz lek. wet. Adama Radosza odn. ich doświadczeń ze stosowania preparatów Biovety w ich codziennej praktyce. Zwracamy uwagę również na przykładowe schematy szczepień królików czy trzody chlewnej przy użyciu naszych preparatów.

BIOVETA WSPIERA WALKĘ Z COVID-19

BIOVETA WSPIERA WALKĘ Z COVID-19

2.3.2021

Bioveta a.s. pożyczyła znajdującemu się w pobliskim Vyškovie szpitalowi specjalny boks do zamrażania szczepionek.

BIOSUIS SALM - mięso wolne od salmonellozy

BIOSUIS SALM - mięso wolne od salmonellozy

8.1.2021

O jedynym w chwili obecnej preparatu na rynku zapewniającym mięso wolne od salmonellozy oraz o kolejnych nowościach w Biovecie czytaj już teraz w nowym numerze magazynu Bioveta News.

ZA NAMI 10. EDYCJA KONFERENCJI NAUKOWEJ ECHA KONGRESU

ZA NAMI 10. EDYCJA KONFERENCJI NAUKOWEJ ECHA KONGRESU

14.10.2020

W dniu 9. października 2020 r. Pałac w Pawłowicach koło Leszna gościł po raz kolejny około 200 lekarzy weterynarii, hodowców, producentów i zootechników zajmujących się zdrowiem, profilaktyką oraz leczeniem chorób trzody chlewnej. W tym roku większość lekarzy korzystała z możliwości uczestnictwa w Konferencji również w formie on-line.

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa WETERYNARIA  praktycy specjaliści – praktykom pierwszego kontaktu

Konferencja Naukowo-Szkoleniowa WETERYNARIA praktycy specjaliści – praktykom pierwszego kontaktu

2.10.2020

W dniach 19-20 września odbyła się II edycja Konferencji Naukowo-Szkoleniowej chorób małych zwierząt w formie on-line organizatorem której był jak rok wcześniej 90 Consulting z Warszawy.

NOWY NUMER MAGAZYNU

NOWY NUMER MAGAZYNU

30.9.2020

Zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym numerem magazynu Bioveta NEWS, w którym bliżej informujemy o naszych nowo zarejestrowanych preparatach w Polsce oraz o doświadczeniach z praktyki o stosowaniu tych, które już od jakiegoś czasu są na rynku.

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

8.4.2020

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, składamy Państwu przede wszystkim życzenia zdrowia. Niech te wyjątkowe Święta będą spokojne i bezpieczne, pełne wiosennego optymizmu i ciepła rodzinnego, które sprawia, że nawet gdy jesteśmy z dala od siebie, to czujemy się ważni, kochani i pełni nadziei.