PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

BIOVETA GOŚCIŁA LEKARZY Z POLSKI

Strona główna NOWOŚCI NOWOŚCI BIOVETA GOŚCIŁA LEKARZY Z POLSKI

5.11.2018

BIOVETA GOŚCIŁA LEKARZY Z POLSKI W październiku bieżącego roku Bioveta Polska sp z o.o. w ramach obchodów okrągłego jubileuszu - 100 lecie działalności firmy - zaprosiła gości z Polski do zakładu produkcyjnego BIOVETY, mającego swoją siedzibę w miejscowości Ivanovice na Hane w Czechach. Nowoczesny zakład oraz znajdujące się tam najnowsze technologie na liniach produkcyjnych miało okazję osobiście zobaczyć 24 lekarzy weterynarii z całej Polski.

Nasi Goście to głównie właściciele gabinetów i lecznic o różnym, często mieszanym profilu działalności, od zwierząt gospodarskich po zwierzęta towarzyszące. Wielu z obecnych to nasi długoletni, uznani klienci, a pozostali to Ci, którzy wahają się jeszcze przed rozpoczęciem współpracy i stosowaniem naszych preparatów.

Podczas zwiedzania zakładu, kierownik produkcji i jednocześnie nasz przewodnik, odpowiadał na  pytania dotyczące m.in. największego w Europie liofilizatora oraz jego oprzyrządowania, pozwalającego wyprodukować aż 25 000 sztuk fiolek szczepionek w ciągu godziny. Duże zainteresowanie wzbudziła również w pełni zautomatyzowana linia produkcyjna, z której zjeżdżają  wszystkie szczepionki Biovety.  

W części merytorycznej spotkania zorganizowaliśmy dla zaproszonych lekarzy prezentacje dotyczące  krótkiej historii zakładu oraz produkowanych tutaj preparatów, dedykowanych dla większości gatunków zwierząt i eksportowanych do ponad 100 krajów całego świata.  Dodatkowymi zagadnieniami wspólnego panelu dyskusyjnego, w którym lekarze wymienili się również własnymi doświadczeniami ze stosowania naszych produktów były: programy szczepień, dawkowanie, nowe szczepy parwowirusa w szczepionkach dla psów serii Biocan Novel, nowoczesne adiuwanty, narastanie odporności krzyżowej w przypadku leptospir i wiele, wiele innych.

Serdecznie dziękujemy naszym Gościom za wspólnie i owocnie spędzony czas. Wierzymy, że produkcja w oparciu o rygorystyczne standardy jakości, zaplecze technologiczne oraz poziom naukowy naszych ekspertów, ułatwiły wszystkim niezdecydowanym odpowiedzieć sobie na pytanie- czy warto współpracować z Biovetą na co dzień.

DZIĘKUJEMY, ŻE WSPÓLNIE CZERPIĄC Z TRADYCJI WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚC!