PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

BIOVETA PARTNEREM XI OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI ECHA KONGRESU

Strona główna NOWOŚCI NOWOŚCI BIOVETA PARTNEREM XI OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI ECHA KONGRESU

15.10.2021

BIOVETA PARTNEREM XI OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI ECHA KONGRESU Uczestnikami XI. Ogólnopolskiej Konferencji Echa Kongresu, która już tradycyjnie odbyła się w Pałacu w Pawłowicach koło Leszna, byli eksperci z dziedziny chorób trzody chlewnej z kraju i z zagranicy.

Organizatorami Konferencji byli: Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie, Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach UP w Poznaniu, Oddział Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych w Poznaniu, Sekcja fizjologii i patologii świń PTNW, Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Poznaniu, Instytut Zootechniki - PIB Zakład Doświadczalny Pawłowice. Patronat medialny przejął nad Konferencją magazyn fachowy Lecznica Dużych Zwierząt.

Tematem konferencji był ASF – bioasekuracja, niejasności w zwalczaniu ASF oraz bardziej aktualne tematy związane z immunoprofilaktyką, zrządzaniem rozrodem, biegunką prosiąt spowodowaną rotawirusem typu A, optymalne żywienie prosiąt oraz koncepcja ochrony przed mykoplazmą i cirkowirusem.

W śród prelegentów wyraził podczas swojego wystąpienia również Dr Piotr Cybulski z Goodvalley Agro SA bardzo dobre opinie nt naszego preparatu BIOSUIS PARVO L (6) w sensie potwierdzonego w praktyce wpływu na ekonomię produkcji wieprzowiny.

Nasi przedstawiciele z polskiego oddziału udzielili klientom na stoisku Bioveta szeregu przydatnych porad i informacji eksperckich, zwłaszcza na temat nowo zarejestrowanych w Polsce preparatów, takich jak BIOSUIS RESPI E oraz BIOSUIS SALM.

 Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B