PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

BIOVETA UHONOROWANA WYRÓŻNIENIEM „FIRMA ROKU 2018” W POLSCE!

Strona główna NOWOŚCI NOWOŚCI BIOVETA UHONOROWANA WYRÓŻNIENIEM „FIRMA ROKU 2018” W POLSCE!

22.5.2018

BIOVETA UHONOROWANA WYRÓŻNIENIEM „FIRMA ROKU 2018” W POLSCE! 14 maja 2018 roku w Sali Balowej Regent Warsaw Hotel, Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło listę laureatów najbardziej prestiżowych wyróżnień w kraju – FIRMA ROKU 2018, HIT KONSUMENTA 2018, POLISH EXCLUSIVE 2018, BEST OF HEALTH & BEAUTY 2018 oraz DEWELOPER ROKU 2018.

Kolejne edycje renomowanych programów branżowych zostały rozstrzygnięte podczas Koktajlu Biznesowego Business Tigers Club w warszawskim Hotelu Regent. Zwycięzcy odebrali statuetki oraz licencję upoważniającą do posługiwania się prestiżowym Godłem w komunikacji marketingowej.

Wybitne postacie biznesu odebrały nagrody z rąk Marcina Andrzejewskiego - prezesa BTC, który poprowadził całą uroczystość.

„Dziś świętujemy sukces najlepszych przedsiębiorstw w Polsce, które dzięki talentowi i ciężkiej pracy potrafiły wykorzystać swoją szansę i stworzyć wartościowe marki. Z powodzeniem odnajdują się na coraz trudniejszym rynku, zaspakajając potrzeby najbardziej wymagających konsumentów“- powiedział Marcin Andrzejewski.

Obok innych laureatów, statuetkę Firma Roku 2018 otrzymała również Bioveta. Nagrodę w imieniu firmy odebrał pan Tomas Ganger, Country Manager Bioveta a.s. na Polskę. Bioveta niniejszym znalazła się obok takich firm, jak: mBANK, DHL Global Forwarding, Budimex, Den Braven lub AEGON.

Celem programu "Firma Roku" jest promocja przedsiębiorstw, które mają znaczący wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości i są wzorem rzetelności. W uzasadnieniu przyznania nagrody Biovecie usłyszeliśmy od oraganizatora:

,,W przypadku firmy Bioveta Polska Sp. z o.o., jako przedstawiciela producenta Bioveta a.s. w Polsce, przyznanie tytułu jest przede wszystkim potwierdzeniem wiarygodności działań firmy oraz wysokiej jakości oferowanych produktów. W procesie weryfikacji przeprowadzone zostały badania marketingowo - wizerunkowe oraz monitoring opinii konsumentów (monitoring mediów). Celem firmy jest wytwarzanie bezpiecznych i skutecznych produktów leczniczych zgodnie z obowiązującymi wymaganiami prawa farmaceutycznego. Produkty są konsekwentnie udoskonalane poprzez wdrażanie nowych technologii.

Poprzez swoją działalność firma Bioveta w znacznym stopniu przyczynia się do ochrony zdrowia zwierząt i ludzi. Swoją ocenę opieraliśmy biorąc szczególnie pod uwagę produkty weterynaryjne produkowane przez firmę, z uwagi na fakt że są one zarejestrowane w Polsce.  Obecnie firma produkuje łącznie około 150 produktów, które eksportuje do ponad 90 krajów na całym świecie, co przekłada się na zapewnienie stabilności finansowej firmy. Działalność na tak szerokim rynku wymaga dużej elastyczności, ale jak pokazuje działalność Państwa firmy jest to możliwe i zdecydowanie wykonalne. Głównymi rynkami są Czechy, Polska, Dania, Niemcy, Ukraina, Japonia, Rosja i Rumunia. Dodatkowo zdobyta przez nas informacja, że firma zajmuje trzecie miejsce w sprzedaży produktów weterynaryjnych w Europie Wschodniej, potwierdziło słuszność naszej decyzji przyznania tytułu "Firma Roku 2018".

Strona wydarzenia

Notatka: W świecie, gdzie konsumenci uodpornili się na popularne przekazy marketingowe i poszukują wiarogodnych rekomendacji, a firmy bardzo ostrożnie dobierają partnerów biznesowych, potrzeba skutecznych narzędzi budowania zaufania. Zdobycie przewagi w biznesie bez zaufania jest niemożliwe. Dlatego od 2002 roku Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznaje Certyfikat Firma Roku tym przedsiębiorstwom, dla których wysoka jakość jest podstawowym standardem. Program cieszy się uznaniem, ponieważ organizator zapewnia transparentny i staranny proces selekcji i weryfikacji firm. Dzięki temu może zagwarantować, że laureaci to firmy godne zaufania, zapewniające solidne usługi, bezpieczne transakcje i produkty w pełni odpowiadające oczekiwaniom konsumentów.