PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

BIOVETA WSPIERAŁA KOLEJNĄ KONFERENCJĘ HIPIATRYCZNĄ

Strona główna NOWOŚCI NOWOŚCI BIOVETA WSPIERAŁA KOLEJNĄ KONFERENCJĘ HIPIATRYCZNĄ

1.6.2017

BIOVETA WSPIERAŁA KOLEJNĄ KONFERENCJĘ HIPIATRYCZNĄ W dniach 26 - 27 maja 2017 r. na terenie Ponadregionalnego Rolniczego Centrum Kongresowego w Pawłowicach pod Wrocławiem odbyła się Międzynarodowa konferencja pt. “Nowości w chorobach wewnętrznych koni”. Już po raz trzeci konferencja odbywała się pod tą nazwą. Po raz pierwszy Bioveta Polska była jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Organizatorzy konferencji utrzymali wysoko postawioną poprzeczkę poprzednimi wydaniami. Kolejny raz we Wrocławiu udało się zgromadzić  światowej klasy zagranicznych wykładowców: prof. Andy Durham, dr hab. Jessika Cavalleri, dr Chris Dujardin, dr. Peter Richteric. Swój wykład miała również lek. wet. Natalię Siwińska z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Głównym tematem tegorocznego spotkania była szeroko rozumiana dermatologia (od rozpoznania do leczenia). Ponad to omówione zostały problemy choroby wrzodowej, rabdomiolizy, zespołu chwiejności oraz zastosowania USG podczas badania okulistycznego koni. 
Przy okazji wydarzenia, lekarze mogli odwiedzić również stoisko BIOVETY, gdzie nasi reprezentanci naukowi chętnie udzielali informacji na temat asortymentu i sposobu stosowania naszych preparatów dla koni. 
Tradycyjnie już zorganizowany wieczorny piknik w parku na tyłach Pałacu w Pawłowicach był okazją do spotkań towarzyskich oraz  kontynuowania dyskusji nie tylko na tematy zawodowe.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku konferencja będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem lekarzy praktyków. Do zobaczenia!Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B