PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

NOWOŚCI W CHOROBACH WEWNĘTRZNYCH KONI

Strona główna NOWOŚCI NOWOŚCI NOWOŚCI W CHOROBACH WEWNĘTRZNYCH KONI

22.6.2018

NOWOŚCI W CHOROBACH WEWNĘTRZNYCH KONI W dniach 08-09 czerwca 2018 r. na terenie Ponadregionalnego Rolniczego Centrum Kongresowego w Pawłowicach pod Wrocławiem odbyła się Międzynarodowa konferencja pt. “Nowości w chorobach wewnętrznych koni”. Już po raz czwarty konferencja odbywała się pod tą nazwą. Po raz kolejny Bioveta Polska była jednym ze sponsorów tego wydarzenia.

Kolejny raz organizatorzy utrzymali wysoki poziom organizowanej we Wrocławiu konferencji. Podczas tegorocznego spotkania głównym wykładowcą była Prof. Solet z Uniwersytetu w Utrechcie w niezwykle ciekawych wystąpieniach przedstawiała nowoopisywane choroby koni, problemy dermatologiczne, poruszane były również anatomiczne i fizjologiczne aspekty badania endoskopowego górnych dróg oddechowych oraz aspekty fizjologii wysiłku koni. W programie tegorocznej konferencji sporo miejsca poświęcono tematom problemów prawnych z jakimi stykają się lekarze w swojej codziennej praktyce. Adw. K. Służewska – Woźnicka omówiła aspekty prawnej obrony lekarzy weterynarii przed roszczeniami klientów i oszczerczymi wpisami w Internecie.

Przy okazji wydarzenia, lekarze mogli odwiedzić również nasze stoisko, gdzie nasi reprezentanci naukowi chętnie udzielali informacji na temat asortymentu i sposobu stosowania naszych preparatów dla koni. Miło nam słyszeć liczne pozytywne doświadczenia w zastosowaniu dożylnego kwasu hialuronowego – HYALURONAN BIOVETA 10 mg/ml w Państwa codziennej praktyce.

Tradycyjnie już zorganizowany wieczorny piknik w parku na tyłach Pałacu w Pawłowicach był okazją do spotkań towarzyskich oraz kontynuowania dyskusji nie tylko na tematy zawodowe.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku konferencja będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem lekarzy praktyków. Do zobaczenia!Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B