PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

VETMEDICA – VETFORUM 2018 - WIELKIE ŚWIĘTO BIOVETY

Strona główna NOWOŚCI NOWOŚCI VETMEDICA – VETFORUM 2018 - WIELKIE ŚWIĘTO BIOVETY

16.4.2018

VETMEDICA – VETFORUM 2018 - WIELKIE ŚWIĘTO BIOVETY Podczas odbywających się 7-8 kwietnia 2018 r. targów VetMedica połączonych z kongresem VetForum firma Bioveta a.s. świętowała swój jubileusz - 100 urodziny. Z tej okazji objęliśmy swoim patronatem 4 sesje wykładowe, w których to obok innych znakomitych wykładowców wystąpili również zaproszeni przez nas goście.

W sesji trzody chlewnej nasz prelegent z Danii – pani dr Tine Kjær Schøning- podzieliła się z polskimi lekarzami doświadczeniami z tamtejszego rynku w zwalczaniu różycy i pleuropneumonii świń. Duńczycy od kilku lat z powodzeniem stosują szczepionki Biovety i o ich skuteczności zapewniała również pani doktor pokazując ciekawe wyniki badań w swojej prezentacji.

W sesji Bydło interesujący wykład na temat czynników wpływających na zdrowie cieląt przedstawiła pani Docent Alena Pechova z Czech. Omówiła ona m.in. wyniki badań prowadzonych we własnym kraju nt. istotnych uwarunkowań wpływających na jakość siary krów, a tym samym na odporność i dalszy odchów cieląt.

Nasz kolejny specjalista dr Zdenek Zert wygłosił dwie prelekcje- zarówno w sesji konie, jak i w sesji małych zwierząt. Tematem jego wystąpień było zastosowanie kwasu hialuronowego w ortopedii koni i psów. Hyaluronan Bioveta cieszy się już ogromną popularnością wśród naszych lekarzy, a informacje przedstawiane przez doktora Zerta tylko upewniają nas o celowości stosowania tego preparatu w leczeniu wielu schorzeń.

Oprócz części naukowej Bioveta Polska przygotowała wszystkim uczestnikom targów i konferencji możliwość degustacji czesko-polskich specjałów. Składamy ogromne podziękowania firmie GOODVALLEY AGRO SA, naszemu zaprzyjaźnionemu klientowi i producentowi mięsa bez antybiotyków za przepyszną zrazówkę i golonkę, którymi częstowaliśmy Państwa przy naszym stoisku. Wspaniały duet z czeskim Pilsnerem podbił swoim smakiem podniebienia wielu degustatorów.

Kolejną niespodzianką z okazji 100 urodzin firmy był konkurs zorganizowany przez polski zespół Biovety. Główną nagrodą był 3-dniowy wyjazd do Czech, który swoim programem obejmie m.in.  zwiedzanie jednego z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych szczepionek dla zwierząt w Europie w Ivanovicach na Hane - zakładu Biovety a.s. Dodatkowo rozdaliśmy kilkanaście nagród pocieszenia, którymi obdarowaliśmy lekarzy odwiedzających nasze stoisko.

Rozlosowaliśmy 5 równorzędnych nagród głównych w 4 sesjach oraz dodatkowo w sesji małe zwierzęta również drugiego dnia targów. Nasi laureaci, którym zaproszenie wręczył Dyrektor Regionalny spółki -  Jan Bittner to Panie i Panowie:

1.    Marta Giermazik z Rzeczkowa
2.    Elżbieta Moniuszko z Białegostoku
3.    Martyna Wasilewska z Kwidzyna
4.    Małgorzata Wiśniewska z Olsztyna
5.    Piotr Burliński z Bytowa

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy niezapomnianych wrażeń z pobytu w malowniczych Morawach.  

 


OBR. 1
OBR. 2
OBR. 3
OBR. 4


Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B