PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

XXI MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA

Strona główna NOWOŚCI NOWOŚCI XXI MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA

4.6.2018

XXI MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA Jak co roku Teatr Zdrojowy w Polanicy Zdroju 24-25 maja 2018 r. gościł znakomitych wykładowców oraz liczne grono lekarzy- praktyków, podczas konferencji poświęconej tematyce profilaktyki chorób bydła pod przewodnictwem prof. dr hab. Jana Twardonia. W tym roku szczególnie pochylaliśmy się nad możliwościami ograniczania antybiotykoterapii w zwalczaniu najczęściej spotykanych schorzeń u przeżuwaczy.

Program konferencji obejmował szereg bardzo ciekawych zagadnień, a wśród prelegentów nie zabrakło najznakomitszych nazwisk z kraju i z zagranicy, których nie sposób wszystkich wymienić. Obok najnowszych osiągnięć i doniesień ze świata nauki, swoimi doświadczeniami podzielili się również rodzimi lekarze, którzy od wielu już lat z powodzeniem wdrażają zasady profilaktyki w licznych hodowlach bydła w Polsce.

Bioveta również miała swoje 5 min. W krótkim wystąpieniu dr inż. Beata Lewandowska przedstawiła najciekawsze informacje o świętującej w tym roku 100- lecie istnienia czeskiej firmie, która od lat wprowadza na rynki całego świata szczepionki, dzięki którym bezpiecznie i efektywnie lekarze weterynarii mogą wdrażać programy profilaktyczne w swojej codziennej praktyce.

Miło nam było również gościć Państwa przy naszym stoisku, gdzie tradycyjnie informowaliśmy o nowościach oraz odpowiadaliśmy na szereg jak zwykle interesujących pytań z Waszej strony. Zapraszamy do nas również za rok !!!Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B