PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

ZA NAMI 10. EDYCJA KONFERENCJI NAUKOWEJ ECHA KONGRESU

Strona główna NOWOŚCI NOWOŚCI ZA NAMI 10. EDYCJA KONFERENCJI NAUKOWEJ ECHA KONGRESU

14.10.2020

ZA NAMI 10. EDYCJA KONFERENCJI NAUKOWEJ ECHA KONGRESU W dniu 9. października 2020 r. Pałac w Pawłowicach koło Leszna gościł po raz kolejny około 200 lekarzy weterynarii, hodowców, producentów i zootechników zajmujących się zdrowiem, profilaktyką oraz leczeniem chorób trzody chlewnej. W tym roku większość lekarzy korzystała z możliwości uczestnictwa w Konferencji również w formie on-line.

Tematyka wykładów dotyczyła sytuacji epizootycznej w zakresie ASF w Polsce, Europie i na świecie, efektywności szczepienia świń oraz stymulacji odporności trzody chlewnej w czasach sukcesywnego ograniczania antybiotyków.

Pośród czołowych wystawców i sponsorów tej konferencji, do swojego stoiska zapraszała Państwa także Bioveta. Nasi doradcy omawiali propozycje programów profilaktycznych, niezbędnych w obiektach ukierunkowanych na produkcję wieprzowiny. Mieliśmy również doskonałą okazję przedstawić naszym klientom nowość w portfolio produktów Biovety w Polsce -szczepionkę Biosuis Respi E przeznaczonej do czynnej i biernej immunizacji świń w celu zapobiegania infekcji różycy, redukcji infekcji Actinobacillus pleuropneumoniae i Haemophilus parasuis (choroby Glässera) oraz zmniejszenia objawów klinicznych spowodowanych przez wspomniane patogeny.

Na naszym stoisku pojawił się Profesor Zygmunt Pejsak, z którym rozmawialiśmy na temat wysokiej skuteczności  produktów Biovety. Nasz kolega z zespołu lek. wet. Michał Zimnicki-specjalista chorób trzody, przedstawił  produkty  Biovety  przed kamerą dla uczestników on-line.

Licząc na udaną kontynuację współpracy - Bioveta zaprasza do Pawłowic również za rok.Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B