PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

VETFAIR 2024

Strona główna NOWOŚCI NOWOŚCI VETFAIR 2024

17.4.2024

VETFAIR 2024 W tym roku po raz dwudziesty drugi miasto Hradec Králové gościło największą wystawę weterynaryjną w Czechach – VETfair. W dniach 12-13 kwietnia 2024 roku to miasto stało się centrum najwyższej klasy medycyny weterynaryjnej dla tysięcy gości, i my tam byliśmy ponownie! Ponadto firma Bioveta była generalnym sponsorem profesjonalnego seminarium Czeskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii – Specjalistów Chorób Świń (CPVS) na temat aktualnego tematu chorób biegunkowych prosiąt.

Podobnie jak w latach ubiegłych, nasza ekspozycja zlokalizowana była w największej przestrzeni wystawienniczej Centrum Kongresowego Aldis. Tradycyjnie goście mogli skosztować doskonałego czeskiego piwa, wędzonej szynki, spróbować szerokiej oferty lukratywnych ofert naszych produktów, wziąć udział w ciekawych seminariach, których Bioveta była partnerem, czy poznać nowinki z dziedziny, które przygotowaliśmy dla was, lekarzy weterynarii.

Bioveta wprowadziła na rynek dwie nowości. Pierwszą była unikalna szczepionka BIOSUIS Entero, która chroni prosięta przed najważniejszymi przyczynami chorób biegunkowych, a drugą Cefamam LC przeznaczony do leczenia ostrych i przewlekłych stanów zapalnych gruczołu sutkowego w okresie laktacji.

Dziękujemy wszystkim za wizytę i jesteśmy zaszczyceni, że jesteście naszymi lojalnymi partnerami i klientami od wielu lat. Nie możemy się doczekać ponownego spotkania z Państwem na stoisku Bioveta.

 

   

   Share: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B