PL - Polská CZ - Česká EN - Anglická SK - Slovenská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
PL - Polská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • SK - Slovenská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

WYDARZENIA I WYSTAWY

Strona główna NOWOŚCI WYDARZENIA I WYSTAWY

FORUM ROLNIKÓW I AGROBIZNESU – ŚWINIE

FORUM ROLNIKÓW I AGROBIZNESU – ŚWINIE

18.4.2019

Wszystkich zainteresowanych rozwojem hodowli, produkcji oraz obsługi „świńskiego” biznesu serdecznie zapraszamy na dwudniowe Forum 6–7 czerwca 2019 r. do Hotelu Atut w Licheniu Starym.

„PEJSAKÓWKA 2019“ W NOWYM MIEJSCU I W NOWEJ SZACIE

„PEJSAKÓWKA 2019“ W NOWYM MIEJSCU I W NOWEJ SZACIE

16.4.2019

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Weterynaryjnej, Uniwersytet Jagielloński - Uniwersytet Rolniczy w Krakowie oraz Krajowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna przygotowali I Międzynarodową Konferencję Lekarzy Weterynarii specjalizujących się w ochronie zdrowia świń, pt.: Specjaliści – Specjalistom. Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-5 czerwca 2019 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. W konferencji jako wykładowcy lub eksperci wezmą udział specjaliści - lekarze weterynarii z całego świata.

NOWOSCI W CHOROBACH WEWNĘTRZNYCH KONI

NOWOSCI W CHOROBACH WEWNĘTRZNYCH KONI

14.4.2019

Zapraszamy do Ponadregionalnego Rolniczego Centrum Kongresowego w Pawłowicach, na kolejną już edycję konferencji organizowanej przez UP Wrocław oraz Polskie Towarzystwo Hipiatryczne. W tym roku spotykamy się w dniach 31.05.–01.06. Głównym wykładowcą będzie dr Michael Hewetson z RVC w Londynie, a także dr Miłosz Grabski, dr Natalia Siwińska oraz dr Agnieszka Żak. Tematy prowadzone będą w trzech sprofilowanych sesjach - 1) how to do? 2) podejście diagnostyczne oraz 3) specyficzne choroby. Udział powyższych wykładowców gwarantuje wysoki poziom merytoryczny, który uzupełni również zespół Biovety.

IV Białowieskie Spotkania Opiekunów Zwierząt Wolno Żyjących

IV Białowieskie Spotkania Opiekunów Zwierząt Wolno Żyjących

12.4.2019

Celem Konferencji organizowanej w dniach 30–31 maja 2019 r. przez Białowieski Park Narodowy oraz Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych Oddział w Białymstoku jest przekazanie rzetelnej wiedzy na temat zasad właściwego postępowania ze zwierzętami, w tym gatunkami chronionymi, które pojawiły się na terenie zamieszkałym przez człowieka lub zostały znalezione poza terenem zurbanizowanym i wymagają udzielenia pomocy.

TARGI MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ VETMEDICA, KONGRES PRAKTYKI WETERYNARYJNEJ VETFORUM 2019

TARGI MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ VETMEDICA, KONGRES PRAKTYKI WETERYNARYJNEJ VETFORUM 2019

22.3.2019

W dniu 6 kwietnia 2019 startuje już 15 edycja Targów VetMedica wraz z Kongresem VetForum. Oprócz Warsztatów, które odbędą się w piątek 5 kwietnia, oczekują w dwu dniowym maratonie na ponad 1000 uczestników wykłady i dyskusje w szęściu sekcjach tematycznych – Choroby koni, Choroby małych zwierząt, Choroby bydła, Choroby zwierząt egzotycznych, Bezpieczeństwo żywności, Dietetyka i suplementacja. Zespół Bioveta serdecznie zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska nr 36.

BIOVETA GŁÓWNYM SPONSOREM NAJWIĘKSZEGO W POLSCE KONGRESU MAŁYCH ZWIERZĄT

BIOVETA GŁÓWNYM SPONSOREM NAJWIĘKSZEGO W POLSCE KONGRESU MAŁYCH ZWIERZĄT

8.11.2018

XXVI. Międzynarodowy Kongres Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ odbędzie się w Łodzi, w dniach 23-25 listopada 2018 r. w Centrum Kongresowym Hotelu DoubleTree by Hilton przy ulicy Łąkowej 29.

VIV EUROPE 2018

VIV EUROPE 2018

6.6.2018

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko w ramach targów VIV EUROPE

NOWOŚCI W CHOROBACH WEWNĘTRZNYCH KONI

NOWOŚCI W CHOROBACH WEWNĘTRZNYCH KONI

25.5.2018

Odwiedź nas w dniach 8-9 czerwca w Ponadregionalnym Rolniczym Centrum Kongresowym w Pawłowicach k. Wrocławia w ramach międzynarodowej konferencji organizowanej przez UP Wrocław oraz Polskie Towarzystwo Hipiatryczne.

XXI MIĘDZYNARODOWA  KONFERENCJA NAUKOWA, POLANICA  ZDRÓJ 24-25 maja 2018 r.

XXI MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA, POLANICA ZDRÓJ 24-25 maja 2018 r.

26.4.2018

Wszystkich klientów oraz interesantów nie tylko o współpracę z nami zapraszamy serdecznie do Doliny Piekelnej, którą przepływa Bystrzyca Dusznicka do uczestnictwa w Konferencji naukowej pt PROFILAKTYKA CHORÓB PRZEŻUWACZY - jak nie stosować antybiotyków, organizowanej przez Katedrę Rozrodu z Kliniką Zwierząt Gospodarskich, Wydziału Med. Wet. UP we Wrocławiu pod kierownictwem Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego prof. dr hab. Jana Twardonia.

VETMEDICA - VETFORUM ŁÓDŹ 2018

VETMEDICA - VETFORUM ŁÓDŹ 2018

27.3.2018

Szanowni Klienci, mamy zaszczyt zaprosić Was do wzięcia udziału w tegorocznej edycji targów i kongresu VetMedica-VetForum. Wydarzenie po raz kolejny odbedzie się w dniach 7-8 kwietnia w Łodzi przy organizacji spółki Interserwis Sp. z o.o. Firma Bioveta świętuje w tym roku 100 lat istnienia na rynku i z tej okazji przejęła rolę głównego partnera tegorocznej edycji tego największego wydarzenia weterynaryjnego w Polsce.

VI KONFERENCJA WETERYNARYJNA KLINIKI ZDROWIA I ROZRODU BYDŁA W LICHENIU

VI KONFERENCJA WETERYNARYJNA KLINIKI ZDROWIA I ROZRODU BYDŁA W LICHENIU

22.3.2018

Szanowni klienci, miło nam zaprosić Was do spotkania z nami przy kolejnej edycji konferencji, której organizatorem jest UW-M w Olsztynie wraz z VET4VET M. Wojtackiego w dniu 24.03. br w Hotelu ATUT w Licheniu.

X KONGRES AKADEMII PO DYPLOMIE

X KONGRES AKADEMII PO DYPLOMIE

28.2.2018

Medical Tribune Polska przygotował kolejną edycję Kongresu Akademii Po Dyplomie pt „Pułapki diagnostyczne i terapeutyczne“. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 marca 2018 r. Około 800 uczestników gościć będzie Stadion PGE Narodowy w Warszawie.